Maatiolaiset

Iikka Melkas
Myynti ja Hintatarjoukset
iikka.melkas@maatio.fi
043 8254 221

Nuutti Melkas
Myynti ja Hintatarjoukset
nuutti.melkas@maatio.fi
050 3219 047

Jukka Kymenvirta
Social Media Sales Manager
jukka.kymenvirta@maatio.fi
050 366 5880

Urho Simani
Asiakaspalvelupäällikkö
urho.simani@maatio.fi

Terhi Westin
Projektipäällikkö
terhi.westin@maatio.fi
050 363 4521

Christa Blomberg
Projektipäällikkö
christa.blomberg@maatio.fi
050 511 7796

Urho Simani
Asiakaspalvelupäällikkö
urho.simani@maatio.fi

Terhi Westin
Projektipäällikkö
terhi.westin@maatio.fi
050 363 4521

Christa Blomberg

Projektipäällikkö
christa.blomberg@maatio.fi
050 511 7796

Suvi Zaporozets
Social Media Manager
suvi@maatio.fi

Eero Lahti
Social Media Content Creator
eero.lahti@maatio.fi

Rebekka Heikkilä
Social Media Content Creator
rebekka.heikkila@maatio.fi

Rebekka Heikkilä
Social Media Content Creator
rebekka.heikkila@maatio.fi

Mia
Mia Laihonen
Social Media Content Creator
mia.laihonen@maatio.fi
Mia
Mia Laihonen
Social Media Content Creator
mia.laihonen@maatio.fi
Oskari
Oskari Kakko
Technical Marketing Specialist
oskari.kakko@maatio.fi

Kaisa Hakala
Verkkokehittäjä
kaisa.hakala@maatio.fi

Anatoli Rostsin
Verkkokehittäjä
anatoli.rostsin@maatio.fi

Arttu Sulkonen
Verkkokehittäjä
arttu.sulkonen@maatio.fi

Kaisa Hakala
Verkkokehittäjä
kaisa.hakala@myyntimaatio.fi
Anatoli Rostsin
Verkkokehittäjä
anatoli.rostsin@myyntimaatio.fi

Arttu Sulkonen
Verkkokehittäjä
arttu.sulkonen@myyntimaatio.fi

Katju Brelo
Graafinen Suunnittelija
katju.brelo@myyntimaatio.fi

Katju Brelo
Graafinen Suunnittelija katju.brelo@maatio.fi

Saurav Tamrakar
Graafinen Suunnittelija saurav.tamrakar@maatio.fi

Adam Efrati
Operatiivinen Johtaja adam.efrati@maatio.fi

Saurav Tamrakar
Graafinen Suunnittelija
saurav.tamrakar@myyntimaatio.fi
Adam Efrati
Operatiivinen Johtaja adam.efrati@myyntimaatio.fi

Jesse Posti
Valokuvaaja
jesse.posti@maatio.fi

Teemu Kiiskinen
Videot ja Kuvat 
teemu.kiiskinen@maatio.fi

Ron Efrati
Hallintojohtaja
ron.efrati@maatio.fi

Tom Efrati
Toimitusjohtaja
tom.efrati@maatio.fi
044 010 2263

Minusta maatiolaiseksi?

Oletko kenties verkkosivuvirtuoosi tai vaikkapa supliikki someguru?

Täytä avoin hakemus ja kerro millä osa-alueella loistat osaamisellasi ja haluaisit näyttää kyntesi.