Maatiolaiset

Iikka Melkas
Myynti ja Hintatarjoukset
iikka.melkas@maatio.fi
043 8254 221

Jukka Kymenvirta
Myynti ja Hintatarjoukset jukka.kymenvirta@maatio.fi 050 366 5880
Marcus Rautiainen
Myynti ja Hintatarjoukset
marcus.rautiainen@maatio.fi
040 142 4040
Nuutti Melkas Myynti ja Hintatarjoukset nuutti.melkas@maatio.fi
050 3219 047

Suvi Zaporozets
Operatiivinen johtaja
suvi@maatio.fi

Rebekka Heikkilä
Junior Account Manager
rebekka.heikkila@maatio.fi
Mia Laihonen
Content Creator
mia.laihonen@maatio.fi
Oskari Kakko
Technical Marketing Specialist
oskari.kakko@maatio.fi

Katju Brelo
Graafinen Suunnittelija katju.brelo@maatio.fi

Teemu Kiiskinen
Videot ja Kuvat 
teemu.kiiskinen@maatio.fi

Jesse Posti
Videot ja Kuvat
jesse.posti@maatio.fi

Tom Efrati
Toimitusjohtaja
tom.efrati@maatio.fi
044 010 2263

Hertzel
Neuvonantaja
hessu@maatio.fi