Maatiolaiset

Iikka Melkas
Myynti ja Hintatarjoukset
iikka.melkas@maatio.fi
043 8254 221

Nuutti Melkas
Myynti ja Hintatarjoukset
nuutti.melkas@maatio.fi
050 3219 047

Jukka Kymenvirta
Social Media Sales Manager
jukka.kymenvirta@maatio.fi
050 366 5880

Suvi Zaporozets
Operatiivinen johtaja
suvi@maatio.fi

Eero Lahti
Content Creator
eero.lahti@maatio.f

Rebekka Heikkilä
Content Creator
rebekka.heikkila@maatio.fi

Mia Laihonen
Social Media Content Creator
mia.laihonen@maatio.f

Aleksandra Laurila
Content Creator
mia.laihonen@maatio.fi

Oskari Kakko
Technical Marketing Specialist
oskari.kakko@maatio.fi

Katju Brelo
Graafinen Suunnittelija katju.brelo@maatio.fi

Nina Kaunisvaara
Harjoittelija
nina.kaunisvaara@maatio.fi

Jesse Posti
Valokuvaaja
jesse.posti@maatio.fi

Teemu Kiiskinen
Videot ja Kuvat 
teemu.kiiskinen@maatio.fi

Tom Efrati
Toimitusjohtaja
tom.efrati@maatio.fi
044 010 2263